blog

przepisy
taniec

Poznajmy się…

Jestem fanką dobrego jedzenia, a aktywność fizyczna już od dziecka była nieodłącznym elementem mojej codzienności. Mimo ogromnej pasji do gotowania i sportu, w pewnym momencie życia nie było mi po drodze ani z jednym, ani z drugim. Na szczęście – a wiem o tym z autopsji – okazało się, że to jest trochę jak z jazdą na rowerze: nigdy się nie zapomina.

Przy okazji wzlotów i upadków, które towarzyszyły mi w przemianie zarówno zewnętrznej, jak i wewnętrznej, równolegle szkoliłam się w kilku kierunkach i dziś mogę się pochwalić działalnością dietetyczną, która lada chwila będzie obchodziła swoje czwarte urodziny oraz ponad dwoma tysiącami zadowolonych klientów. Dzięki temu wiem, że niemożliwe nie istnieje, a jeśli zaczniemy zmiany nawyków na każdej płaszczyźnie od siebie, to stopniowo będziemy przyciągać do siebie ludzi o podobnych celach, marzeniach, czy potrzebach.

Kup mojego pierwszego autorskiego ebooka
Kuchnia Magdy

Lubisz gotować w domowym zaciszu, ale skończyły ci się pomysły na zdrowe posiłki? Nie możesz zdecydować się na wykupienie diety, lecz mimo to chcesz zacząć wdrażać zdrowe nawyki żywieniowe? Ten ebook jest idealny dla ciebie.

ARTYKUŁY ZDROWOTNE


Visual Portfolio, Posts & Image Gallery for WordPress

INSTAGRAM


NEWSLETTER


Tylko dla zapisanych w newsletterze wyjątkowe zniżki oraz szybsze premiery!