Uroda

Potraktowałam je laserem!

Maj 1, 2017

Kochani, dostaję od Was wiele wiadomości, za każdą bardzo dziękuję. Zarówno te dobre komentarze, jak i popularne w dzisiejszych czasach „hejty” dają mi wielkiego kopa i siłę do dalszego blogowania. Dlaczego? Otóż dlatego, że mam świadomość, że czy wpis Ci się podoba, czy nie – i tak zawitasz tu znowu. 🙂 DZIĘKUJĘ !

 

Dziś pokażę Wam jak poradziłam sobie z niewygodnymi włosami. Każda z nas zna ten ból – lato, bikini i… codzienne podrażnianie skóry poprzez golenie maszynką. Ja osobiście mam tego dość! Jestem brunetką, mam bardzo mocny włos i jest ich dużo. Na głowie? – rewelacja. Na nogach? – niekoniecznie. Przed Wami depilacja laserowa wykonana przez Clinica PNB W Katowicach.

 

Pamiętaj, by:

✔️Przed zabiegiem ogolić dokładnie miejsce, które chcesz potraktować laserem.

✔️Bezpośrednio po zabiegu unikać gorących kąpieli, sauny, solarium przez kilkanaście dni.

✔️Dla stuprocentowego efektu wykonać zabieg do 5 razy.

✔️Cieszyć się słoneczkiem i kąpielami wodnymi caaaałe lato i zapomnieć o goleniu! 🙂

 

A jak Wasze przygotowania do lata?

 

Wasza M.

You Might Also Like

1 Komentarz

  • Reply Jula Maj 19, 2017 at 8:06 am

    Hej oglądałam twój filmik o usuwaniu owłosienia. Jak efekty? Ja jestem już po 5 zabiegach i mogę powiedzieć że 85 procent włosów wypadło. Chciałam zapytać jak to jest u Ciebie przy opalonej skórze. Na filmiku masz piękna opaleniznę. Ostrzegano mnie przed opalaniem. Było by mi miło gdybyś odpisała na moją wiadomość. Pozdrawiam 😉 J.

  • Napisz komentarz

    *