O mnie

Witaj w moim świecie. Nazywam się Magdalena Pyznar, pochodzę z małej miejscowości w województwie śląskim zwanej Knurów. Nigdy nie planowałam mieszkać tam do końca życia. Zresztą mało co w życiu mam zaplanowane. Wychodzę z założenia, że najlepiej jest żyć chwilą.

Jako dziecko pokochałam taniec. Moja przygoda związana z tym zaczęła się od tańca towarzyskiego, poprzez cheerleading a skończyła na hip hopie. Przez 10 lat pielęgnowałam to hobby, wraz z grupą Check This Out startowaliśmy w prestiżowych zawodach tanecznych typu Rytm Ulicy, czy też Wirująca Strefa; występowałam na wielkiej scenie wraz z gwiazdami polskiej muzyki, m.in. Ewą Farną, Mezo, Justyną Steczkowską, De Press, Czadomanem, Andre oraz brałam udział w wielu klipach.
Ktoś napisał dla mnie jednak inny scenariusz. Pewne zdarzenia w moim życiu zmusiły mnie do wyprowadzki do stolicy. I to zdecydowanie był jeden z lepszych spontanicznych kroków na jakie się zdecydowałam.

Warszawa otworzyła przede mną wiele nowych możliwości. Zawsze lubiłam być w centrum uwagi, więc zdecydowałam się na udział w najbardziej kontrowersyjnym programie w naszym kraju – Warsaw Shore. Od tamtego czasu moje życie nabrało niesamowitego tempa. Było wiele wzlotów i upadków. Zarówno z jednego i drugiego starałam się wyciągać wnioski. Nauczyłam się, że trzeba włożyć wiele pracy i trudu, by coś osiągnąć, bo bycie kimś znanym to dopiero zalążek w drodze do sukcesu.
Strona ta jest kolejnym etapem w moim życiu, będziecie więc świadkami mojej drogi na szczyt. Pamiętajcie, że dla mnie tematy tabu nie istnieją. Mam swoje zdanie, zawsze miałam, tak jak i każde z Was. Nie zawsze będzie tu wszystko po Waszej myśli. Dlaczego? Dlatego, że to Moja Wizja Świata. Masz swoją? Napisz, chętnie wejdę z Tobą w konwersację. A teraz? No cóż, miłego czytania. Czuj się jak u siebie.