Moim zdaniem

Miałam stłuczkę!

Październik 27, 2017

Większość z nas zna to uczucie, gdy w tyłek naszego samochodu wjeżdża nam zagapiony w telefon nastolatek, wystraszony naszym hamowaniem starszy pan lub po prostu pirat drogowy. Jest to jedna z tych sytuacji w życiu, które po prostu muszą nam się przytrafić na drodze prędzej czy później.

 

Nasza reakcja na taki wypadek jest różna. Kobiety są roztrzęsione, płaczą, panikują – bo co powie mąż?! Faceci natomiast należą raczej do tych, którzy chodzą dookoła samochodu, kombinują, klną, przezywają. Wszyscy bowiem mamy świadomość tego, jak dużo czasu zajmie nam cała papierologia. A kto z nas lubi marnować czas na ustalanie ubezpieczyciela sprawcy, etc.? Zdecydowanie NIKT.

 

Nie ma jednak rzeczy niemożliwych! Przynajmniej w moim wypadku. STŁUCZKA, CO ZROBIĆ? Jestem kobietą, pierwszą reakcją jest więc delikatne dramatyzowanie, ale szybko przychodzę po rozum do głowy i staram się zachować zimną krew. Wiecie dlaczego? Radzenie sobie ze stłuczką nigdy nie było prostsze. Panie i Panowie, tadaaam – przedstawiam Wam najlepsze wyjście z każdej sytuacji, a raczej z każdej stłuczki: www.zglaszamstluczke.pl 

 

Dlaczego akurat ta firma? Bezpośrednia likwidacja szkód, w skrócie BLS ma za zadanie oszczędzić nam czasu, a przede wszystkim nerwów związanych z napotkaną nas na drodze sytuacją. Sam zobacz i porównaj:

 

 

Nie wiem jak Ty, ale ja osobiście wolę, gdy moją sprawą zajmuje się MÓJ UBEZPIECZYCIEL. Ufam mu i ze spokojną głową mogę powierzyć dane problemy do rozwiązania. Dlaczego więc miałby robić to ktoś z innej firmy? Według mnie jest to największy plus BLS! 🙂

 

Masz jakieś pytania? Wejdź na http://www.zglaszamstluczke.pl/pytania-i-odpowiedzi.html i dowiedz się więcej! To jak? Dasz sobie pomóc następnym razem i zgłosisz swoją stłuczkę?

 

Wasza M. 😉

You Might Also Like

6 komentarzy

 • Reply Kinga Październik 27, 2017 at 8:28 pm

  Kolejna reklama :))

 • Reply Zuzia Październik 28, 2017 at 7:42 am

  Magda tak jak lubię i Ciebie i Twoje posty, tak ten jest niewypałem. Jestem kobietą i wspólnie prowadzimy firmę pomoc drogowa. To zupełnie tak nie działa…. najpierw sprawdz informacje później pisz bo ludzie to zauważa:)
  Pozdrawiam;*

 • Reply Aga Październik 29, 2017 at 1:26 pm

  Jestem rozczarowana ?

 • Reply Patrycja Październik 29, 2017 at 1:45 pm

  Ale przecież teraz każdy ubezpieczyciel zawsze się zajmuje Twoja sprawa, nie ważne czy Ty spowodujesz wypadek, czy ktoś w Ciebie wjedzie -kontaktujesz się jedynie ze swoim ubezpieczycielem.

 • Reply hakunamatata Listopad 1, 2017 at 8:21 pm

  Witam. Wiem, że nie na temat i wątpię ,że to przeczytasz, ale trzeba próbować. Bo gdyby człowiek nie próbował nie miał by w życiu nic. Do sedna. Mogłabyś opisać na blogu jak stosowałas dietę co jadłaś same zupy? Tak wiem pisze jak analfabeta. Wspominałaś o tym na snapie. Ale czy opisalabys to szczegółowo? Jakie efekty i czy kilogramy wróciły? Pozdrawiam i liczę na odpowiedź. 😉

 • Reply Agent ubezpieczeniowy Listopad 19, 2017 at 7:52 pm

  Boże dziewczyno poczytaj trochę zanim napiszesz takie pierdoły.

 • Napisz komentarz

  *