Moda

WZIĘŁAM JE NA PLAŻĘ…

Marzec 27, 2018

Mój odwieczny problem. Czapki i okulary. Znacie to? Wydaje mi się, że zawsze wyglądam źle. Zawsze coś jest nie tak. Tu odstaje, tam ściska. Te zbyt okrągłe, a tamte trochę zbyt kanciaste. Wszystkie łączy jedno – spadają z mojego malutkiego nosa. Co do czapek – ta ma za duży bąbel, a ta za mały. Ta jest zbyt ekstrawagancka, a inna zbyt prosta. I tak rok w rok. Bez wyjątku! Przysięgam!

 

 

Bez wyjątku. Aż do teraz. Jakiś czas temu, spacerując po Krakowskim rynku i okolicznych uliczkach, razem ze szwagierką trafiłyśmy na sklep z okularami przeciwsłonecznymi. Jako, że była jeszcze sroga zima, a człowiek o słońcu mógł tylko pomarzyć, totalnie nie nastawiałyśmy się na zakup. Ale! Zaryzykowałyśmy i weszłyśmy do środka. W końcu kto biednemu zabroni przymierzać markowe okulary! Ha! Na wejściu okazało się jednak, że ceny są przystępne, a przemiłe Panie zapewniały, że na pewno znajdziemy coś dla siebie, ponieważ mają ogromny wybór. No dobra, raz kozie śmierć! Zostałam miło zaskoczona ilością i jakością okularów. Szczerze mówiąc bałam się, że to kolejny butik z „oridżinalnymi” okularami w mega promocyjnej cenie. Dobrze wiecie o czym mówię. Uff, na szczęście się myliłam! Trafiłam w dobre miejsce.

 

 

Miłe Panie zadały kilka pytań odnośnie naszych ulubionych typów okularów i przeszłyśmy do przymiarek. Nie było łatwo, oj nie było! Przymierzyłam chyba ze sto par. Nie. Nie chyba. Na pewno! Na końcu wytypowałam 5 najlepszych i przeszłam do wyboru. O dziwo! Udało się! Znalazłam okulary idealnie dopasowane do mojego małego noska, specyficznego ustawienia oczu i brwi, i kształtu twarzy. Tyle lat wydawałam po 20zł na ulicznych straganach tylko po to, by po dwóch dniach okulary lądowały w koszu. Aż wreszcie spełniłam swoje marzenie o klasycznych, uniwersalnych okularach! Szczerze mówiąc nie patrzyłam nawet na cenę! Byłam zdecydowana jak nigdy dotąd. Zostałam właścicielką pięknych Dolce&Gabbana!(link do nich znajdziecie KLIKAJĄC TU) Mało tego. Gdy w przyszłości zdecyduję się na okulary korekcyjne, bo znudzą mnie soczewki, zapewne ponownie wybiorę się do salonu optycznego Aurum.

 

Jest tylko jeden mały problem… nadal nie mam czapki! Haha!

You Might Also Like

3 komentarze

  • Reply Klaudia Marzec 29, 2018 at 3:13 pm

    Cześć Madziu długo myślałam czy do Ciebie napisać czy w ogóle przeczytasz tą wiadomość. Jesteś dla mnie dużą motywacją ponieważ robisz wszytko tylko dla Siebie i inni Cię nie interesują . Moim zdaniem można brać z Ciebie przykład

  • Reply ZOiO Kwiecień 17, 2018 at 10:57 am

    Przepiękne okulary, pasują je do Twojego kształtu twarzy 😉 Jakby był kiedyś post o strojach kąpielowych i o stylizacjach lub stylizacji na plażę to byłoby już ekstra 🙂 np. ze spódnicami mini 😉

  • Napisz komentarz

    *