Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/cc2016/domains/imagdanation.pl/public_html/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 73
Zdruzgotany hejter! – iMAGDAnation.pl

Kontrowersyjnie, Moim zdaniem

Zdruzgotany hejter!

Luty 21, 2018

Dziś będzie o obrazku i o zdaniu. Nie, nie martwcie się, rysować nie będę. Zostawię to prawdziwym artystom. Będę tylko pisać zdania, bo to wychodzi mi całkiem nieźle. Napiszę więc o obrazku, który w dzisiejszych czasach jest numerem jeden i o wymianie zdań, której albo nie ma, albo spadła gdzieś daleko w otchłań i w dodatku jest na niskim poziomie… a przynajmniej w większości przypadków.

 

Do rzeczy. Otwierasz Instagram, przewijasz, klikasz dwa razy, przewijasz, łaaaał, klikasz dwa razy, przewijasz, nie, tu nie klikasz, ch*jowe zdjęcie, i tak dalej, i tak dalej. Zwróciłeś uwagę na coś? Czy zwróciłeś uwagę na to, że nie zwróciłeś uwagi na nic? Nie przeczytałeś ani jednego zdania umieszczonego pod zdjęciem. Nie zwróciłeś nawet uwagi na to, czy ktoś ma Ci coś do przekazania. Jesteś tak przesiąknięty telewizją, telefonami, komputerami i internetem, że już zapomniałeś jaką one właściwie pełnią funkcję. Na początku człowiek był tego tak ciekaw, że wyszukiwał ciekawostek ze świata, czytał lub słuchał ważnych wiadomości, douczał się. Dziś jesteśmy tak rozpieszczeni przez dobra, które nas otaczają, że poświęcając chwilę komuś lub czemuś w rzeczywistości nie poświęcamy jej w ogóle! Ok, nie wrzucam wszystkich do jednego wora. W żadnym wypadku. Wyróżniam nawet takie swoje cztery podgrupy.

 

Jeśli jesteś typowym hejterem czasami kogoś obrazisz w komentarzu, czasami napiszesz coś miłego. To zależy od dnia, Twojego humoru, oczywiście, i skaz na Twojej duszy. ? Czasami post jest o motoryzacji, Ty skomentujesz dziury w twarzy, innym razem autor prosi o radę dotyczącą zmiany koloru włosów, Ty piszesz, że ma brzydki sweter. Chcąc zrobić z kogoś debila – robisz go z siebie. Działasz jak maszyna. Tylko taka mało inteligentna. Tej grupy nie lubię najbardziej.

 

Jeśli jesteś gapą, ale taką miłą gapą to z miłą chęcią wyjaśniam, że bluzka jest od firmy X, pomimo tego, że pod zdjęciem widnieje napis: BLUZECZKA OD FIRMY X ?. Gorzej, gdy w komentarzach muszę napisać to jeszcze z 10 razy…  Ale! Nie ma tego złego, co by na dobre nie wyszło –  jest to jakiś rodzaj wymiany zdań. Dzięki Bogu! Coś się dzieje! Ta grupa na pewno przemawia do mnie bardziej niż poprzednia.

 

Minki, miłe słówka, buziaczki i całuski! Ciężko odróżnić kto jest naprawdę miły, a kto chce po prostu nabić sobie trochę followersów na swoim koncie, dodając komentarz u mnie. Dla mnie żaden problem! Życzę Wam tylu followersów ilu mam ja, a nawet i jeszcze więcej! Jeśli w ten sposób mogę pomóc komuś spełnić marzenia to WHY NOT? Ja również w takim razie przesyłam Wam moc buziaków!

 

I moi ulubieńcy! Grupa ludzi, którzy zdecydowanie coś ze szkoły wynieśli, a przynajmniej mam pewność, że język polski nie jest im obcy. No i chyba nie opuszczali lekcji, bo potrafią pisać, mówić, a nawet czytać. Spokojnie, nie mam nic do wagarowiczów, sama nie raz opuszczałam niektóre zajęcia. A wracając do tematu. Moje serce kąpie się w  miodzie, gdy Ja zadaję pytanie, a Oni mi na nie odpowiadają, wchodzą ze mną w konwersacje. Niejednokrotnie wyrażają swoje zdanie, z którym ja się nie zgadzam. Innym razem znowu oni nie zgadzają się ze mną. A jeszcze innym razem mamy to samo zdanie i musimy toczyć „wojnę” z podgrupą nr 1!

 

Jak zwał, tak zwał. Jesteśmy ludźmi, zostaliśmy obdarzeni CHARAKTEREM i ten charakter musimy pokazywać. Jedni mają lepszy, drugi bardziej podły. Jedni potrafią poprowadzić ciekawą walkę słowną, innym ich kompleksy nie pozwalają, by obyło się bez oszczerstw.

 

A teraz zrób sobie mały rachunek sumienia. Tylko bądź ze sobą szczery! Do jakiej grupy TY przynależysz? Jesteś kimś w rodzaju wiecznie zdruzgotanego hejtera, smutnego, rozczarowanego swoim życiem? Czy raczej często się uśmiechasz, jesteś ciekaw świata, lubisz przeglądać ciekawe blogi, portale społecznościowe i chętnie wchodzisz w ciekawe konwersacje z ich autorem?

 

Wasza M. 😉

You Might Also Like

3 komentarze

 • Reply peaceyo Luty 21, 2018 at 9:01 pm

  Madziu! Chcę więcej, częściej, dłużej ?! Każdy wpis przepełniony jest szczerością, pozytywną energią i zanim przeczytam to w głowie mam „kurde, przeczytam i nie będzie… Znów tyle czekać…”. Uwielbiam Twoja osobę 🙂 Ja zdecydowanie należę do podgrupy nr. 5… Incognito, oglądam nie klikam dwa razy, nie hejtuję, nie poprawiam ludzi, gdy zrobią błąd ortograficzny, interpunkcyjny czy jakikolwiek inny – jesteśmy ludźmi.. Aczkolwiek lubię te posty, z których można czegoś się nauczyć, np. ciekawego dania na jutrzejszy obiad, bo brak pomysłów, albo głupiego life hack’a.. Pozdrawiam <3

 • Reply Strong_queen Luty 25, 2018 at 6:16 pm

  Jesteś na prawdę wielka ! Twoje wpisy dają do myślenia.. ???

 • Reply Anna Muzyczka Listopad 20, 2018 at 3:38 pm

  Wychodzi na to, że jestem „ulubieńcem” zdecydowanie coś ze szkoły wyniosłam i nie była to kreda? lubię wdawać się z Tobą w dyskusję, czasem w walkę na argumenty… jeśli się w czymś z Tobą nie zgadzam, to nie jest to dla mnie koniec świata i powód do obrzucenia Ciebie błotem… czytam ze zrozumieniem, to co masz do powiedzenia w postach… żeby nie ograniczać się do jednej grupy, to minki, buziaczki, nie są mi obce… reasumując… jak zawsze, świetnie napisane…❤

 • Napisz komentarz

  *