Kontrowersyjnie, Moim zdaniem, Życie nocne

Wakacyjny podryw w PIGUŁCE!!

Lipiec 13, 2017

Mamy WAKACJE – czas drinków z palemką, kąpieli w morzu, pokazywania ciała na plaży, nocnych szaleństw. Jest to również czas na nowe znajomości, romanse, którw mogą skończyć sie miłością do końca życia, ale mogą też być zwykłą wakacyjną przygodą.

 

Niektórym z nas bardzo łatwo przychodzi poznawanie ludzi, z kolei inni mają z tym ogromny problem. Ja osobiście nie mam problemu z nawiązywaniem kontaktu z ludźmi, jestem otwarta, uśmiechnięta, nie chodzę naburmuszona i negatywnie nastawiona do życia. Tak wiem, trochę sobie posłodziłam, ale tak już mam. Pewność siebie.

 

Jakie mam dla Was wskazówki?

 

Pierwsza podstawowa – wyjdźcie z domu. Może wydawać Wam się to zabawne, ale przysłowie, że w domach ludzie umierają nie wzięło sie znikąd. A zakładanie kont na portalach randkowych naprawdę niewiele daje i przede wszystkim nie jest bezpieczne! Tracisz czas na pisanie z kolesiem, który wygląda jak Leonardo DiCaprio, a w rzeczywistości albo okazuje się totalnie obleśnym typem, albo zupełnie nie przypomina osoby ze zdjęcia.

 

Druga. Praca w kurortach nadmorskich. Połączycie przyjemne z pożytecznym. Tak naprawdę to ostatni gwizdek do tego, by załapać sie na ten sezon wakacyjny do pracy. Hostessy, tancerki, kelnerki, kelnerzy, kucharze, sprzedawcy pamiątek. Opcji jest naprawdę wiele! Tak więc odpalamy kompa, piszemy CV i rozsyłamy !

 

Trzecia. Uśmiechajcie się do ludzi. Bardziej przyciągniecie czyjś wzrok, gdy macie uśmiech od ucha do ucha, niż jak spuścicie głowę w dół. Automatycznie gubicie sie w tłumie ! Uwierzcie mi, żadne z Was nie musi być sexbombą czy mega przystojniakiem, by poznać kogoś. To wlasnie aura, która jest dookoła Was przyciąga ludzi.

 

Czwarta. Nie wstydź sie podejść, przywitać, do osoby, która Ci sie spodobała. Nikt nie powiedział, że macie od razu brać ślub. Czasami wystarczy, że za pare lat razem ze znajomymi przypomnicie sobie – „w Łebie poznałam świetną osobę, nie wyszło nam, ale i tak wspominam ten czas jako jeden z najlepszych w swoim życiu!”. Podejdziesz, a ta osoba odmówi Ci drinka? Co z tego, nie Ty pierwszy i nie ostatni dostałeś kosza. Głowa do góry !

 

Piąta. Bądź sobą! Nie udawaj kogoś, kim nie jesteś. Jeśli ktoś ma Cię polubić, niech polubi jako totalnego wariata lub normalnego, spokojnego człowieka. Nie próbuj dostosowywać się zachowaniem do innych. I nie wymagaj tego od nich. W ten sposób będziesz miał dużo więcej wspomnień. Zupełnie jak ja w Łebie… ?

 

Udało Wam się już kogoś poznać w te wakacje ? Jeśli tak, napiszcie o tym w komentarzu ! Chętnie dowiem się czegoś więcej o Was. 🙂

Wasza M.

You Might Also Like

Brak komentarzy

Napisz komentarz

*