Kontrowersyjnie, Moim zdaniem

Ten post będzie reklamą!

Luty 27, 2018

Tak, wszystko się zgadza. I wcale nie pomyliłam się pisząc tytuł. A Ty poświęć mi proszę swoje 2 minuty, ponieważ dokładnie tyle zajmie Ci przeczytanie tego posta, a być może akurat Tobie uda mi się pomóc!

 

Czy nie warto raz na jakiś czas usiąść, gdy dookoła nas wszyscy biegną? Czy nie warto zastanowić się nad swoim trybem życia? Zazwyczaj swój stan zdrowia odkładamy na koniec, później przekładamy go jeszcze dalej, i tak w kółko. Bo praca, bo szkoła, bo obowiązki. Gdy coś nam dolega – jemy tabletkę, dwie, dziesięć. Przecież przestaje boleć. No tak, ale to, że przestało wcale nie oznacza, że problem zniknął. Jest wręcz przeciwnie, sprawa tylko się pogarsza. Ale tego również nie zauważamy, bo biegniemy dalej.

 

A co powiesz na to, by w przerwie od pracy czy szkoły, gdy wracasz autobusem do domu i masz chwilkę by pobuszować w internecie (nie oszukujmy się – na to zawsze znajdujesz czas), nie wchodzić na portale plotkarskie, nie zazdrościć czym chwali się Zośka na Facebooku, nie robić testów jakiej płci będzie Twoje dziecko lub jak wyglądałbyś jako płeć przeciwna – tylko zrobić coś dla siebie i… zbadać się.

 

Taaak, wiem. Na samą myśl o badaniach wyobrażamy sobie tłumy w przychodniach, tabuny starszych pań, od lat zresztą tych samych i w tej samej kolejce; niemiłe recepcjonistki, itd., itd. Znam to. Chyba każdy to zna. Ale ja mam dla Was inną propozycję. Jakiś czas temu powstał pierwszy sklep internetowy, za pośrednictwem którego możemy wykupić konsultację z wybranym specjalistą i rożnego rodzaju usługi medyczne. Wystarczy, że wejdziesz na stronę www.badamysie.pl, wybierzesz sobie pakiet badań, który Cię interesuje i GOTOWE! Nie martw się, firma działa na terenie całej Polski, ceny są przystępne, a jeśli zdecydujesz się na badania do końca marca, dostaniesz ode mnie dodatkowo 12% rabatu na hasło : magda.pyznar .

 

Zakres badań jest naprawdę ogromny: od pakietów dla kobiet, z podziałem na te, które są już w ciąży, jak i te, które dopiero ją planują, poprzez pakiety dla dzieci, mężczyzn, sportowców, sercowców, osób z problemem tarczycy i wiele, wiele innych.

 

Potraktujesz ten wpis jak chcesz. Możesz o nim zapomnieć, możesz napisać, że jestem chodzącą reklamą, możesz również zastanowić się kiedy Ty ostatnio zrobiłeś sobie prezent. Nie w postaci ubrania, nowego telefonu. Prezent w postaci zdrowia. 😉

 

Wasza M. 😉

You Might Also Like

1 Komentarz

  • Reply Angelika Marzec 9, 2018 at 1:12 pm

    Hej, ja tak z innej beczki. W jakim obecnie jesteś kraju i co tam robisz? Nie wiem czy gdzieś to mówiłas, ale chyba mnie ominelo 🙂

  • Napisz komentarz

    *