Kontrowersyjnie, Moim zdaniem, Życie nocne

Mam kaca!

Grudzień 13, 2017

Pewnie znasz to uczucie, kiedy zbliża się weekend. Znajomi zapraszają Cię na pępkowe, babcia na urodziny, a siostra szykuje się na wieczór panieński. I Ty – właśnie TY – masz wziąć udział we wszystkich tych imprezach. Najlepiej na raz. Głowa boli od samego myślenia o kacu! A najgorsze dopiero przed Tobą! No właśnie, czy na pewno to musi być najgorsze?

 

Każde z nas ma przecież prawo do rozluźnienia się po całym tygodniu pracy, wkurzającego szefa lub upierdliwej sąsiadki. I nie zawsze musi kończyć się to kacem. Jaki jest mój sposób na okropny ból głowy i mdłości poalkoholowe, które niejednokrotnie ‚podziwialiście’ w programie? O tym właśnie opowiem Wam w moim pierwszym vlogu.

 

Dajcie znać jak mi poszło i czekajcie na więcej! Dopiero się rozkręcam!

 

Wasza M. 🙂

You Might Also Like

1 Komentarz

  • Reply Angela Grudzień 13, 2017 at 9:51 pm

    Uff przygoda z kacem 😮 duzo ich było ale najbardziej pamiętam imprezę która zaczęła sie o 21 ale dla mnie skonczyla sie godzinę później 😮 to bylo straszne! Trudno sie bylo pozbierać pod klubem gdzie wszyscy wychodzili na fajke a Angela rzygała pod siebie na ławce hahaha xD nie ma się czym chwalić. Tymbardziej że jak wróciłam do domu to moja mama po zlosci (widząc że leze w pokoju u siebie z miską do siebie przytulona- wiedziała czemu ale oczywiście usprawiedliwiałam sie tym że zatrułam sie hot dogiem na orlenie) zaczęła coś gotować w kuchni ze zapach dochodził do mnie do pokoju co powodowało jeszcze większe wymioty haha xD ( juz wiem po kim jestem wredna ) tej nocy i następnego poranka mowilam „nigdy wiecej alkoholu i imprez i że ide do zakonu”. Niestety nic mi nie pomogło na samopoczucie rano ? niestety takie sytuacje powtarzały się dosc często bo ja mam zawsze „jeden kieliszek za duzo”
    Pozdrawiam Madzia ! Oglądałam kazdy sezon WS i ciągle śledzę twojego bloga ! Jestes niesamowita! Buziaki !

  • Napisz komentarz

    *