Warning: Use of undefined constant REQUEST_URI - assumed 'REQUEST_URI' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/cc2016/domains/imagdanation.pl/public_html/wp-content/themes/hemlock/functions.php on line 73
#popieram dziewuchy – iMAGDAnation.pl

Kontrowersyjnie

#popieram dziewuchy

Kwiecień 13, 2017

Witajcie w moich skromnych progach! Wreszcie mogę się pochwalić tym, nad czym myślałam i pracowałam już jakiś czas. W zakładce ‘o mnie’ znajdziecie tematykę strony – najlepiej przejdźcie do niej teraz… po czym wróćcie tu, zapnijcie pasy i startujemy! Aaa… i proszę o wyrozumiałość na początek. Pamiętajcie, że człowiek uczy się na błędach. Czasami nawet na kilku pod rząd. 🙂

Niektórzy z Was znają mnie już z programu Warsaw Shore, niektórzy z klipów, inni z turniejów tańca, jeszcze inni z podwórka lub szkoły, są też i tacy, którzy nie znają mnie w ogóle. Tak czy siak chciałabym pokazać Wam moje życie ‘od kuchni’. Nie znaczy to, że będziemy siedzieć cały czas przy garach! Chcę Wam po prostu dać możliwość poznania mnie jeszcze lepiej. Gotowi? To zaczynamy.

Dziś poruszę temat, który jest zdecydowanie na czasie. ABORCJA. Tak, wiem, zaczynam mocno. Jestem jednak osobą, która nie kryje się ze swoim zdaniem, wręcz przeciwnie – mówię, co myślę. Czasami nawet może za dużo, ale nie ubolewam nad tym. Taka już jestem. Wracając do tematu, siedzę, oglądam wiadomości i nie wierzę w to, co się dzieje. Z jakiej racji My Kobiety mamy odbierane pewne prawa? Uważam, że każdy powinien decydować za siebie, fakt powinien też brać odpowiedzialność za swoje czyny. Jednak, gdy na czyny innych względem nas nie mamy wpływu? Gdy zostajemy ofiarami gwałtu nie jest to nasza wolna wola. Dlaczego więc mamy odpowiadać za czyny jakieś zwyrodnialca, który zgwałci, porzuci gdzieś w ciemnym lesie i zniknie raz na zawsze. Małe prawdopodobieństwo jest, że go znajdą, jeszcze mniejsze, że będzie płacił alimenty na dziecko… Powinnyśmy mieć prawo wyboru.

A co, jeśli nasz partner używa wobec nas przemocy, jest alkoholikiem lub ma spore problemy z prawem. Jesteśmy w tym związku, bo po prostu jesteśmy ślepo zakochani, jesteśmy takimi małymi więźniami w swoim własnym świecie. Wyobraźcie sobie, że nagle ogłaszacie swojemu facetowi, który jest wariatem nowinę – jestem w ciąży! Ile było takich sytuacji podawanych w wiadomościach, że degenerat rzucił się na swoją partnerkę z pięściami ( żeby na pięściach się kończyło…) tylko dlatego, że ogłosiła mu wydawałoby się wesołą nowinę. Co w wypadku, gdy kobieta chce rozpocząć nowe życie? Chce odejść od tego mężczyzny, chce o nim zapomnieć, oddzielić pewien etap życia grubą kreską. Dlaczego nie może mieć prawa do aborcji? Jesteśmy tylko ludźmi, popełniamy błędy, jeśli jest taka możliwość, dlaczego nie możemy zacząć życia od nowa, tylko ciągnąć za sobą bagaż złych wspomnień. I nie zrozumcie mnie źle! Dziecko to skarb! Sama mam braciszka, którego kocham nad życie. Ale dziecko powinno być owocem miłości. Co w wypadku, gdy nim niestety nie jest… Powinnyśmy mieć prawo wyboru.

Technika poszła tak do przodu, że najczęściej jesteśmy w stanie podczas badań planetarnych  wykryć czy dziecko jest zdrowe, czy też chore. Jeśli decydujemy się na urodzenie chorego dziecka, bierzmy za to pełną odpowiedzialność, nawet tę finansową. A propos finansów, co jeśli ich nie mamy i zdajemy sobie sprawę, że nie będziemy w stanie utrzymać rodziny dodatkowo wydając tysiące, a nawet i miliony złotych na leczenie dziecka. Fakt, są od tego specjalne fundacje. Ale czy mamy urodzić tylko dlatego, że BYĆ MOŻE uda się uratować zdrowie dziecka, BYĆ MOŻE uda się uzbierać pieniądze na drogą operację… Powinnyśmy mieć prawo wyboru.

Chciałabym, abyście wiedzieli, że szanuję wybór każdego z Was. Pewnie wielu z Was spotkało się z taką sytuacją w swoim środowisku, może nawet znacie to z autopsji. Jedni wybrali tak, drudzy inaczej. Jednym było łatwo, drugim ciężko. Ale pamiętajcie – mieliście PRAWO WYBORU!!! Wiele znanych aktorek oraz modelek popiera akcję #popieram dziewuchy, nie tylko w Polsce. Między innymi są to Maja Ostaszewska, Olga Frycz, Marta Dyks, Anja Rubik, Mila Jovovich.

A co Wy myślicie o aborcji? Pamiętajcie proszę, że dla niektórych to delikatny temat. 😉

Pozdrawiam, Magda.

You Might Also Like

1 Komentarz

  • Reply Puma Kwiecień 27, 2017 at 6:44 pm

    Jestem tego zdania co Ty! Super wpis 🙂

  • Napisz komentarz

    *